Strona: Od 1.10.2020 r. zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Od 1.10.2020 r. zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Zarządzania

2020-10-01
Fot. Arkadiusz Surowiec

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nr 86/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 16 września 2020 r. w sprawie zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Zarządzania z dniem 1 października 2020 r. na WZ utworzone zostały:

• Zakład Inżynierii Systemów Technicznych,
  • Zakład Zarządzania Przedsiębiorstwem.

ponadto Zakład Nauki o Bezpieczeństwie przekształcony został w Zakład Zarządzania Projektami i Polityki Bezpieczeństwa.