Strona: Obrony prac magisterskich w semestrze letnim 2022/2023 / Wydział Zarządzania

Obrony prac magisterskich w semestrze letnim 2022/2023

2023-07-03
, red.  Sławomir Stec
Absolwentki kierunku finanse i rachunkowość wraz z promotorem dr inż. Sławomirem Stec,,

W dniach 21 i 28 czerwca 2023 r., na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyły się obrony prac magisterskich.

Kolejne obrony zaplanowano na 4 i 5 lipca br., gdzie następne grupy studentów będą walczyć o tytuł magistra, broniąc napisanych prac oraz odpowiadając na pytania z toku studiów. Wszystkim studentom życzymy powodzenia.

Zaproszenie na graduację

Wszystkich absolwentów studiów już dzisiaj zapraszamy na uroczystość Graduacji, która odbędzie się w dniu 22 października 2023 r. (o szczegółach uroczystości można przeczytać w Aktualnościach).

Dodatkowo, zapraszamy na studia podyplomowe prowadzone na naszym wydziale.

Absolwentom serdecznie gratulujemy uzyskanych stopni.