Strona: Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

2024-07-09
, red.  Justyna Stecko, Sławomir Stec
Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza rozpoczęły się 24 czerwca 2024 r.

Obrona pracy dyplomowej to niezwykle ważny moment w życiu każdego studenta, będący zwieńczeniem wielu lat nauki, badań i wysiłku intelektualnego. Jest to czas, kiedy studenci mają okazję zaprezentować wyniki swojej pracy oraz wykazać się wiedzą zdobytą w trakcie studiów.

Zaproszenie na Graduację

Wszystkich absolwentów studiów już dzisiaj zapraszamy na uroczystość Graduacji, która odbędzie się w październiku 2024 r. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania ukończenia studiów oraz uzyskania tytułu magistra. Szczegółowe informacje dotyczące uroczystości Graduacji będzie można znaleźć w Aktualnościach na stronie naszego wydziału.

Studia Podyplomowe

Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia studiów podyplomowych na naszym wydziale. Oferta studiów podyplomowych jest bogata i dostosowana do potrzeb rynku pracy, a także umożliwia dalszy rozwój zawodowy i naukowy.

Gratulacje dla Absolwentów

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i życzymy Wam powodzenia w dalszych etapach kariery zawodowej oraz życiu osobistym. Wasz sukces jest także naszym sukcesem i cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszej edukacyjnej podróży.