Strona: Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania

2020-07-02
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

Na Wydziale Zarządzania od dnia 23 czerwca 2020 r. trwają obrony prac dyplomowych. W związku z sytuacją epidemiczną obrony te odbywają się w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Studenci, jak i komisje egzaminacyjne stosują wszelkie środki ochrony. Obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających usta i nos oraz rękawiczek na dłoniach. Ponadto w budynku S rozstawiono więcej urządzeń z płynami dezynfekującymi.

Wszyscy, mając świadomość powagi sytuacji, przestrzegają zaleceń oraz podawanych komunikatów. Obrony stacjonarne odbywają się na prośbę studentów, którzy w zdecydowanej większości wolą taką formę, aczkolwiek studenci mieli do wyboru obok obron tradycyjnych stacjonarnych również obrony online (z której to formy niektórzy skorzystali).