Strona: Obrony prac dyplomowych na kierunku Project Manager / Wydział Zarządzania

Obrony prac dyplomowych na kierunku Project Manager

2020-06-25

W sobotę 20 czerwca 2020 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac na kierunku studiów podyplomowych Project Manager. W bieżącym roku miały one wyjątkowy przebieg ze względu na konieczność zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa. Dla zwiększenia bezpieczeństwa obronę przeprowadzono w trybie hybrydowym. Uczestnicy, zarówno studenci, jak i członkowie komisji oraz inne osoby uczestniczące w obronie mogły wziąć w niej udział stacjonarnie, w odpowiednio przygotowanej sali lub zdalnie poprzez specjalistyczny system informatyczny. Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych – mówi dr Jacek Strojny – koordynujący i nadzorujący wszystkie poczynania – pozwoliło także na sprawne przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w okresie pandemii. Obecnie trwają prace nad dalszym rozwojem zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz organizacyjnych w celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości oferty studiów podyplomowych w nowym semestrze. Jesteśmy pewni, dodaje J. Strojny, że zaskoczymy naszych klientów innowacyjnością podejścia już podczas najbliższej edycji studiów podyplomowych Project Manager.