Strona: Obejrzyjmy nagrania z IV Konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” / Wydział Zarządzania

2019-05-23

W dniach 1–2 kwietnia 2019 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza odbyła się IV Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. Została ona zorganizowana przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza, Instytut Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”. W konferencji wzięło udział ponad 300 zarejestrowanych uczestników, blisko 1200 słuchaczy biernych oraz 2500 internautów. Wygłoszono ponad 70 referatów naukowych oraz zaprezentowano 40 posterów naukowych. Na konferencji obecni byli naukowcy z ponad 30 ośrodków akademickich, a także przedstawiciele kilkudziesięciu spółek energetycznych, administracji publicznej, organizacji pozarządowych, mediów i studentów.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań wideo z paneli plenarnych oraz paneli tematycznych: