Strona: Nowy Zarząd Wydziałowego Samorządu Studenckiego / Wydział Zarządzania

Nowy Zarząd Wydziałowego Samorządu Studenckiego

2020-01-08
, red.  Norbert Drążek/ fot. Brunon Pyzocha

W dniu 17 grudnia 2019 r. Komisja Wyborcza Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej przeprowadziła wybory na przedstawicieli do Parlamentu SSPRz oraz na przewodniczących wydziałowych samorządów studenckich.

W wyniku głosowania na przedstawicieli do Parlamentu wybrani zostali:

• Norbert Drążek,
  • Justyna Haręzga,
  • Jadwiga Korszniak,
  • Łukasz Kutyła,
  • Dominik Michalik,
  • Przemysław Ogarek,
  • Krystian Telesz.

Przewodniczącą Wydziałowego Samorządu Studenckiego została wybrana Jadwiga Korszniak, która powołała Zarząd WSS w składzie: wiceprzewodniczący: Norbert Drążek; członkowie: Dominik Michalik oraz Przemysław Ogarek.