Strona: Nowe kierunki studiów podyplomowych w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych WZ / Wydział Zarządzania

Nowe kierunki studiów podyplomowych w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych WZ

2021-07-23
Baner: rekrutacja na studia podyplomowe

Nowe kierunki studiów podyplomowych

Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania po raz kolejny poszerza ofertę prowadzonych zajęć. W ofercie studiów podyplomowych od roku akademickiego 2021/2022 pojawiają się trzy nowe kierunki: Biznes w gospodarce cyfrowejCyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych oraz Master of Business Administration (MBA). Nowe kierunki to odpowiedź na zapotrzebowanie i sugestie osób chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Oferta

Pełna oferta kierunków w ramach studiów prowadzonych przez Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania obejmuje:

• Biznes w gospodarce cyfrowej
  • Cyberbezpieczeństwo i ochrona zasobów informacyjnych
  • Master of Business Administration (MBA)
  • Podyplomowe studia menedżerskie
  • Project manager
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Terminy

Szczegółowe terminy rekrutacji znajdują się na stronie Centrum Studiów Podyplomowych.

Przypominamy, że nie warto zwlekać z rekrutacją, bo studia podyplomowe cieszą się od lat sporym zainteresowaniem. Wykwalifikowana kadra naukowców - praktyków i teoretyków gwarantuje bardzo wysoki poziom studiów i interesujące zajęcia dostosowane do umiejętności uczestników. Wiele osób po ukończeniu zajęć i otrzymaniu stosownych potwierdzeń znalazło nową, dobrze płatną pracę lub w swojej dotychczasowej firmie awansowało. W dzisiejszych czasach studia magisterskie nie stanowią już pełni wykształcenia. Konieczne jest nieustanne doskonalenie szybko zmieniającej się wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności.

Rejestracja odbywa się w systemie internetowej rekrutacji:  https://rekrutacja.prz.edu.pl/podyplomowe/

Miejsce składania dokumentów: Sekretariat Centrum Studiów Podyplomowych WZ