Strona: Nie przegap DNI OTWARTYCH POLITECHNIKI - moc atrakcji 22 i 23 listopada! / Wydział Zarządzania

Nie przegap DNI OTWARTYCH POLITECHNIKI - moc atrakcji 22 i 23 listopada!

2018-11-21
, red.  Piotr Cyrek

Dni Otwarte Politechniki Rzeszowskiej to okazja do spojrzenia na uczelnię z innej perspektywy - niejako od kuchni i zobaczenia, jak funkcjonują laboratoria, o czym mogą być wykłady, na czym polegają warsztaty i czym zajmują się studenci w wolnych chwilach.

W pierwszym dniu (22 listopada 2018 r., w godz. 9.00–15.00) – zaplanowanym jako dzień otwarty dla uczniów szkół średnich, co oczywiście nie znaczy, że poza nimi nikt inny nie może naszych obiektów zwiedzać i korzystać z atrakcji, przygotowano liczne wykłady, pokazy, warsztaty, konkursy.

Podczas Dni Otwartych Politechniki Rzeszowskiej 22 listopada będzie funkcjonowała strefa wystawiennicza, znajdująca się na terenie Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej (bud. V, al. Powstańców Warszawy 12). W strefie tej znajdą się stoiska wydziałów oraz kół naukowych i organizacji. Będą stanowiska: Studium Języków Obcych PRz, Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz, Działu Współpracy Międzynarodowej, Samorządu Studenckiego PRz, Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „POŁONINY”.

Na zwiedzających czekać także będą stoiska Kół Naukowych Politechniki Rzeszowskiej – zaprezentują się m.in.: Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych, Koło Naukowe „Legendary Rover Team”, Studenckie Koło Naukowo-badawcze Turystyki „TUPTUŚ”, Studenckie Koło Naukowe „MegaVolt”, Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej BRIEF, Koło Naukowe Automatyków i Robotyków „ROBO”, Koło Naukowe Informatyków „KOD”, Koło Naukowe „PROJEKTOR”.

Wydział Zarządzania zaprasza do budynku S na wykłady:

1. Zarządzanie kryzysowe a bezpieczeństwo wewnętrzne –dr inż. Marek Barć, Zakład Nauki o Bezpieczeństwie
  2. Własny biznes czy praca na etacie? Dylematy młodych adeptów biznesu – mgr Michał Kościółek, Katedra Ekonomii
  3. Wykorzystanie emocji w marketingu – mgr Damian Gębarowski, Katedra Marketingu
  4. Logistyka i jej rozwój – dr Tadeusz Olejarz, Katedra Nauk Humanistycznych

Można także będzie zwiedzać wybrane laboratoria Wydziału Zarządzania: Laboratorium Nowoczesnych Technologii w Logistyce, Laboratorium Badań Kryminalistycznych i Kryminologicznych, Laboratorium Dydaktyczne Towaroznawstwa Żywności.

Dzień drugi – 23 listopada 2018 r. (godz. 17.00–22.00) to IV Nocne Spotkanie z Nauką. Będą atrakcje dla dzieci, kolejne pokazy, warsztaty, moc niespodzianek (niekiedy nawet z nagrodami). Laboratoria, które będzie można zwiedzać na Wydziale Zarządzania to: Laboratorium nowoczesnych technologii w logistyce, Laboratorium badań kryminalistycznych i kryminologicznych, Laboratorium dydaktyczne towaroznawstwa żywności.

Szczegółowy program wydarzenia zamieszczony został na stronie: