Strona: Nasi studenci na Konferencji "RACHUNKOWOŚĆ WARTA POZNANIA" / Wydział Zarządzania

Nasi studenci na Konferencji "RACHUNKOWOŚĆ WARTA POZNANIA"

2019-05-23

W dniach 15–17 maja 2019 roku reprezentantki Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości ASSETS działającego na Wydziale Zarządzania PRz Agata Wilczyńska i Kamila Zalewska uczestniczyły w IX Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „RACHUNKOWOŚĆ WARTA POZNANIA” organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości KONTO z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Celem konferencji było poszerzenie wiedzy o szeroko pojętym raportowaniu. Podczas konferencji studenci z całej Polski wygłaszali swoje referaty, mówiąc o tym czym jest raportowanie, o regulacjach prawnych związanych z raportowaniem, czy jak studentki z Politechniki Rzeszowskiej o raportach niestandardowych. Uczestnicy każdego dnia mierzyli się z case study przygotowanymi przez partnerów konferencji.