Strona: Nagrody rektora przyznane! / Wydział Zarządzania

Nagrody rektora przyznane!

2017-12-05
Fot. M. Misiakiewicz

30 listopada br. rektor Politechniki Rzeszowskiej przyznał nauczycielom akademickim nagrody za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2016 roku. W gronie wyróżnionych Nagrodami Rektora znalazło się 197 osób (w tym 33 zespoły)

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski (rektor PRz) w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim nagrodzonym i życzył im kolejnych sukcesów zawodowych, które niewątpliwie przysłużą się rozwojowi uczelni.

Pośród nagrodzonych znaleźli się również wykładowcy z Wydziału Zarządzania. Nagrody indywidualne II stopnia za działalność naukową otrzymało 8 nauczycieli z WZ, nagrody indywidualne III stopnia za działalność naukową – 14, nagrodę zespołową II stopnia za działalność naukową otrzymał zespół 4-osobowy, nagrody za działalność organizacyjną III stopnia przyznano 2 osobom z WZ.

3 nauczycieli akademickich z Wydziału Zarządzania uzyskało nagrody za uzyskanie stopnia naukowego (2 osoby - stopień doktora habilitowanego, 1 osoba – stopień doktora).