Strona: Na Wydziale Zarządzania powitano nowych studentów / Wydział Zarządzania

Na Wydziale Zarządzania powitano nowych studentów

2021-10-04
Pierwsze spotkanie w murach Wydziału Zarządzania

W piątek 1 października br. w salach wykładowych S-1 i S-2 od godz. 9.00 odbywały się immatrykulacje studentów I roku Wydziału Zarządzania. Przeprowadzono je osobno dla każdego kierunku studiów z zachowaniem obowiązujących na Uczelni środków bezpieczeństwa.

Nowych studentów powitali dziekani

Studentów przywitali dziekan Wydziału Zarządzania - dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz oraz prodziekani ds. kształcenia - dr Justyna Stecko i dr inż. Paweł Dobrzański - którzy odebrali od nowych studentów ślubowanie.

Dziekani w swoich wystąpieniach do nowych studentów gratulowali im wyboru kierunku studiów oraz Wydziału Zarządzania jako miejsca dalszej edukacji. Życzyli wszystkim, którzy rozpoczynają naukę na Politechnice Rzeszowskiej m. in. tego, by korzystali z licznych możliwości, jakie daje studiowanie oraz by czas spędzony na Wydziale przyniósł im wiele korzyści i był czasem fantastycznie spędzonych lat, które pozostaną w pamięci na zawsze.

Prodziekani zapoznali także nowych studentów z kwestiami organizacyjnymi, które będą miały istotne znaczenie dla funkcjonowania "pierwszaków" na Wydziale.

Co jeszcze poza nauką dzieje się na Wydziale

O aktywności studenckiej oraz licznych wydarzeniach, które odbywają się na uczelni opowiedzieli nowym koleżankom i kolegom przedstawiciele Wydziału Zarządzania w Samorządzie Studenckim. Zachęcali ich do czynnego uczestnictwa w imprezach, spotkaniach, wykładach otwartych, meczach, konferencjach itp., bo przecież nie samą nauką żyje student.

Mamy legitymację, jesteśmy studentami

Po spotkaniu z władzami Wydziału nowi studenci odbyli w grupach szkolenie biblioteczne i odebrali legitymacje studenckie.