Strona: Można składać deklaracje uczestnictwa w V edycji programu Legii Akademickiej / Wydział Zarządzania

Można składać deklaracje uczestnictwa w V edycji programu Legii Akademickiej

2021-11-24
, red.  Magdalena Nowak
Grafika informująca o naborze do Legii Akademickiej, graf. A. Surowiec

Biuro Legii Akademickiej Politechniki Rzeszowskiej rozpoczęło przyjmowanie wniosków o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2021/2022.

Moduły programu

Poza dotychczasowymi modułami szkolenia podstawowego i podoficerskiego, do programu wprowadzono moduł trzeci – oficerski. Może do niego przystąpić każdy, kto ukończył w poprzednich edycjach moduły pierwszy i drugi oraz nadal posiada status studenta.

Formularz wniosku

Deklaracje wstępne uczestnictwa w projekcie Legii Akademickiej mogą składać studenci uczelni zarówno publicznych, jak i niepublicznych, posiadający obywatelstwo polskie.

Skan uzupełnionego formularza wniosku o przyjęcie na zajęcia w części teoretycznej programu należy wysłać pocztą elektroniczną na adres sekretariatu Legii Akademickiej: m.nowak@prz.edu.pl do dnia 1 stycznia 2022 r.

Studenci i studentki, którzy nie posiadają orzeczonej kategorii zdrowia, są zobowiązani przystępując do projektu Legii Akademickiej zgłosić się do najbliższej macierzystej Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień w celu ustalenia zdolności.