Strona: Międzynarodowe Seminarium 'Current Issues' in Economics, Management and Engineering / Wydział Zarządzania

2021-05-18
, red.  Norbert Drążek
Baner informujący o wydarzeniu
Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów  zaprasza na Międzynarodowe Seminarium 'Current Issues' in Economics, Management and Engineering, które odbędzie się online w dniu 2 czerwca 2021 r. o godzinie 15:00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams. Seminarium jest skierowane do studentów interesujących się współczesnymi problemami z zakresu ekonomii, zarządzania i inżynierii. Udział jest darmowy.

Terminy:

• 31.05.2021 r. - termin przesyłania zgłoszeń (udział czynny)
  • 2.06.2021 r. godz. 15:00 - start seminarium

Formularz zgłoszenia i regulamin

Formularz zgłoszenia i Regulamin dostępny na stronie: https://forms.gle/uHB3MPFnWoc76Woe9