Strona: Międzynarodowa konferencja na Kazachskim Uniwersytecie Narodowym Al-Farabi / Wydział Zarządzania

Międzynarodowa konferencja na Kazachskim Uniwersytecie Narodowym Al-Farabi

2023-03-20
, red.  Sławomir Stec
International Conference Al-Farabi Kazakh National University,

Międzynarodowa konferencja pt.: “The paradigm of sustainable economic development in the context of global change: challenges, consequences, opportunities” odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2023 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Biznesu Kazachskiego Uniwersytetu Narodowego Al-Farabi.

O konferencji

Konferencja zgromadzi ekonomistów, naukowców, badaczy i profesjonalistów z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat najnowszych osiągnięć i trendów w dziedzinie rozwoju gospodarczego. W czasie konferencji pojawią się przemówienia programowe, dyskusje panelowe i prezentacje referatów, a także szerokie możliwości nawiązywania kontaktów i współpracy. Interesujące tematy obejmują między innymi ekonomię, zarządzanie, administrację publiczną, zarządzanie projektami, zarządzanie innowacjami, finanse, rachunkowość i audyt, logistykę, marketing, zrównoważony rozwój, zieloną gospodarkę, gospodarkę cyfrową, biznes itp.

Publikacja artykułu w materiałach konferencyjnych

Aby wziąć udział, należy przesłać swój artykuł do recenzji do 27 marca 2023 r. Manuskrypty powinny spełniać format ustalony przez komitet Konferencji i podlegać „podwójnie ślepej recenzji naukowej”. Zaakceptowane referaty zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych (wybrane referaty zostaną przekazane do oceny w Scopus jako materiały konferencyjne). Więcej informacji można znaleźć na poniższych stronach: