Strona: Międzynarodowa konferencja dla studentów (online) / Wydział Zarządzania

Międzynarodowa konferencja dla studentów (online)

2022-12-08
, red.  Edyta Ptaszek, Sławomir Stec
Plakat konferencyjny,

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów Wydziału Zarządzania do uczestnictwa w konferencji pt.: „Global Education for Multipolar World – Test Sensitivity for the 21st Century”. Udział w konferencji jest okazją do zdobycia doświadczeń na forum międzynarodowym, wymiany praktyk, nawiązania współpracy lub inicjowania wspólnych projektów.

Czas i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się 17 grudnia 2022 r. w systemie zdalnym, na platformie internetowej Zoom (link zostanie udostępniony zarejestrowanym studentom).

O organizatorze

Organizatorem jest EUMMAS Youth Forum. Forum Młodzieży EUMMAS pomaga Stowarzyszeniu zrealizować jego wizję stania się pomostem nie tylko między nauką a praktyką, środowiskiem akademickim i biznesem, ale także między obecnymi i przyszłymi liderami biznesu. Forum reprezentuje studentów różnych szkół biznesu. Ich pomysły i opinie powinny kształtować kierunek, w jakim zmierza Forum, a oni stworzą sieć osób o poglądach biznesowych. Forum umożliwia młodym ludziom nawiązywanie kontaktów z kolegami z różnych szkół biznesu. Programy i działania sieciowe EUMMAS pomogą im nawiązać więzi i przyjaźnie na całe życie, które będą dla nich korzystne przez całą karierę.

Politechnika Rzeszowska jest członkiem EUMMAS od 2021 r.

Więcej informacji o konferencji i link do rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia.