Strona: Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego “Logistyka - umysłowa gimnastyka” / Wydział Zarządzania

2022-01-19
, red.  Paulina Bednarska, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o konkursie, graf. P. Bednarska

12 stycznia 2022 roku odbył się I Ogólnopolski Konkurs Logistyczny “Logistyka - umysłowa gimnastyka” zorganizowany przez:

Wydarzenie otworzył dr inż. Paweł Dobrzański, prodziekan ds. kształcenia Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Przebieg konkursu

Ze względów epidemicznych wydarzenie odbyło się w trybie zdalnym, przy wykorzystaniu platformy MS Teams oraz aplikacji Testportal. W konkursie udział wzięło 22 uczestników, którzy zmierzyli się z 30 pytaniami z zakresu logistyki – zarówno teoretycznymi, jak i rachunkowymi.

Laureaci

Komisja Oceniająca Konkursu pod przewodnictwem dr. Roberta Rogaczewskiego z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, przyznała następujące nagrody:

I miejsce – (ex aequo) Aleksandra Pacana i Aleksandra Kotyrba z Politechniki Rzeszowskiej

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Wojciech Tarasiuk z Politechniki Białostockiej

IV miejsce – Jakub Sułuja z Politechniki Rzeszowskiej

V miejsce – (ex aequo) Barbara Macias i Ewa Siembab z Politechniki Rzeszowskiej

VI miejsce – (ex aequo) Sandra Owczarek i Emilia Laskowska z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów!