Strona: Już tylko do 04.04.2022 r. można nadsyłać referaty na Konferencję Lwy rachunkowości / Wydział Zarządzania

2022-03-28
, red.  Klaudia Dubiel, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Kinga Dębska

W dniach 26 i 27 maja 2022 r. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości pt. „Obszary i perspektywy rozwoju rachunkowości". To już XIX edycja tego wydarzenia. W tym roku spotkanie będzie miało charakter zdalny i odbędzie się na platformie MS Teams.

Organizatorzy

Organizatorami konferencji są Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości (ZFBiR), Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS i Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Opiekunami naukowymi koła są dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew.

Wydarzenia i rezultaty

• XII Konkurs ASSETS COMPETITION, czyli Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Rachunkowości – czas zgłoszeń ubiega 20 maja 2022 r. (formularz rejestracji),
  • Zbiorcza publikacja referatów naukowych w formie monografii ujętej w wykazie wydawnictw MEIN,
  • Prezentacje referatów uczestników wydarzenia i dyskusje tematyczne,
  • Konkurs referatów,
  • Warsztaty prowadzone przez gości konferencji i firmy współpracujące z ZFBiR.

Dokładne informacje dotyczące wydarzenia można śledzić na stronie wydarzenia.