Strona: Listy gratulacyjne od rektora PRz dla dr hab. Lucyny Witek i dra hab. Jacka Strojnego / Wydział Zarządzania

2020-09-28
, red.  Anna Worosz/Piotr Cyrek/fot. Beata Motyka
Fot. Beata Motyka

W dniu 24 września 2020 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Senatu PRz w kadencji 2020–2024. W trakcie tego posiedzenia rektor PRz dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz złożył gratulacje z okazji nadania tytułu profesora oraz uzyskania stopnia naukowego doktora habilitowanego pracownikom Politechniki.

Listy gratulacyjne z Wydziału Zarządzania otrzymali:

• dr hab. Lucyna Witek, prof. PRz za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie naukowej nauki o zarządzaniu i jakości,
  • dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie naukowej nauki o zarządzaniu i jakości.

Życzymy dalszych sukcesów naukowych!