Strona: Licealiści LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Licealiści LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku na Wydziale Zarządzania

2018-12-03
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W poniedziałek 3 grudnia 2018 r. na Wydziale Zarządzania gościliśmy uczniów klasy 2c (profil ekonomiczny) z uznanego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku, którzy wraz z nauczycielami-opiekunami odwiedzili najpierw Oddział NBP w Rzeszowie, a potem poznali tajniki biblioteki Politechniki Rzeszowskiej i mogli dowiedzieć się wszystkiego, co ich interesowało na temat Wydziału Zarządzania PRz. Informacji udzielał prodziekan WZ ds. kształcenia (finanse i rachunkowość, logistyka I i II st.) dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz. Sympatyczni licealiści – być może przyszli studenci Politechniki – obejrzeli także pomieszczenia wykładowe oraz wystawę fotograficzną z okazji 25-lecia Wydziału.

Dodajmy jeszcze, że LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku swoją historią sięga roku 1912. Od wielu lat LO w Nisku cieszy się opinią prestiżowej szkoły średniej. Aktualnie w szkole uczy się 365 uczniów, a wykłada 34 nauczycieli. Miło nam więc, że licealiści z Niska znaleźli chwilę czasu, by poznać kulisy studiowania na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej - renomowanej uczelni na Podkarpaciu.