Strona: Członkowie KNR "ASSETS" uczestniczyli w XII Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości / Wydział Zarządzania

Członkowie KNR "ASSETS" uczestniczyli w XII Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości

2021-04-21

W dniu 16 kwietnia 2021 roku członkowie Koła Naukowego Rachunkowości ASSETS,  którego prezeską jest Paulina Kosior (opiekunowie Koła to: dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew), wzięli udział w XII Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości zorganizowanych przez Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz" działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Między innymi czynnie uczestniczyli w konferencji przedstawiając tezy oraz wyniki swoich badań w czasie wystąpień panelowych.

Joanna Czupich, studentka pierwszego roku kierunku finanse i rachunkowość, przedstawiła referat pt. "Szanse i zagrożenia wynikające z cyfryzacji i automatyzacji rachunkowości", a Kinga Dębska i Adrian Kocur, również studenci pierwszego roku na kierunku finanse i rachunkowość przygotowali referat pt. "Przyszłość́ rachunkowości a postępująca globalizacja", za który zdobyli III miejsce w konkursie na najlepszy referat.

Członkowie KNR "ASSETS" dziękują prorektorowi PRz ds. studenckich prof. dr. hab. Grzegorzowi Ostaszowi za wsparcie finansowe uczestnictwa studentów w tej konferencji.