Strona: Kryminalistyka - jak "ugryźć" zagadnienie? / Wydział Zarządzania

Kryminalistyka - jak "ugryźć" zagadnienie?

2018-06-13
, red.  Piotr Cyrek/fot. Marlena Lorek, Patryk Masłowski

Katedra Prawa i Administracji Wydziału Zarządzania PRz była organizatorem Seminarium Naukowego pt. „Praktyczne aspekty kryminalistyki”, które odbyło się 11 czerwca 2018 r. w budynku S.

Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz podjął się przygotowania od strony organizacyjnej i merytorycznej tego wydarzenia. Celem seminarium uczyniono uzyskanie rekomendacji naukowych do badań nad współczesnymi obszarami bezpieczeństwa wewnętrznego z perspektywy praktycznych aspektów kryminalistyki. Organizację seminarium wsparli organizacyjnie: dr Oktawia Jurgilewicz, dr Marlena Lorek, mgr Ewa Pondel, mgr Patryk Masłowski.

Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz. wprowadził w temat naukowego spotkania, a następnie sierż. sz. Katarzyna Głód z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Rzeszowie w interesującym wykładzie popartym licznymi przykładami praktycznymi omawiała tematy szeroko związane z kryminalistyką. Po jej wystąpieniu był czas na dyskusję, pytania do ekspertki oraz na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków.