Strona: Konkursowa propozycja sprawdzenia, czy audyt to Twoja bajka / Wydział Zarządzania

Konkursowa propozycja sprawdzenia, czy audyt to Twoja bajka

2020-03-20
, red.  Piotr Cyrek/Julia Tokarska - Ambasador EY

Studenci Wydziału Zarządzania spotkali się już niejednokrotnie z działaniami firmy EY, która również gościła u nas ze swymi materiałami promocyjnymi. Obecnie pojawia się szansa udziału w konkursie z interesującymi nagrodami.

Audit OdyssEY to konkurs dla studentów – odkryjesz wszystkie oblicza biznesu i nauczysz się jak sprawiać, by działał lepiej. Czekają na Ciebie historie zza kulis spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i wiele zagadek do rozwiązania. Jeśli liczysz na praktyczną i przydatną wiedzę w ciekawej formie, to stworzyliśmy konkurs z myślą właśnie o Tobie.

Potrafisz sprawić, by biznes działał długo i szczęśliwie?

Zagraj o 20 000 zł, praktyki w EY – najszybciej rozwijającej się firmie doradczej na świecie, szkolenia ACCA Fundamentals of EY Academy of Business oraz iPady iWatch-e, drony.

Konkurs składa się z następujących etapów:

1. Test online (rozwiązania nadsyłać można do 3 kwietnia do godz. 23:59);
  2. Webcast z trzema zadaniami live;
  3. Finał w Hotelu Intercontinental (firma zapewnia opłacenie pobytu w czasie finału konkursu oraz podróż w jedną i drugą stronę), podczas którego uczestnicy wcielą się w rolę konsultantów i odbędą spotkania z przedstawicielami spółek. Na koniec wybrane zespoły przygotują prezentację, którą przedstawią przed Zarządem.

Zgłoś swoją drużynę na www.auditodyssey.pl (rejestracja trwa do 31 marca 2020 r. do godz. 17:00).

PS. Możesz też działać solo – sprawdź Misję specjalną Next Wave.