Strona: Konkurs z zakresu rachunkowości / Wydział Zarządzania

2016-12-05
, red.  Arkadiusz Surowiec
Fot. Arkadiusz Surowiec / PRz

Już po raz siódmy na naszym Wydziale odbył się konkurs z zakresu rachunkowości. Pierwsze edycje konkursu były organizowane dla studentów Politechniki Rzeszowskiej, a od dwóch lat w tym konkursie mogą uczestniczyć również studenci innych rzeszowskich uczelni.  21. listopada 2016 r. odbyły się eliminacje (I etap konkursu), w trakcie których uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na 40 pytań testowych. Do testu przystąpiło niespełna 70 studentów. Do finału, który odbył się 28. listopada 2016 zakwalifikowało się 15 osób. Finałowa rozgrywka polegała na rozwiązaniu 6-u case study. Ogłoszenie zwycięskiej trójki ma się obyć 14. grudnia 2016 r.

Konkurs jest organizowany przez Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS, którego przewodniczącą jest Edyta Rarata, a opiekunami naukowymi dr Grzegorz Lew i mgr Agnieszka Lew.