Strona: Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP rozpoczęty / Wydział Zarządzania

Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP rozpoczęty

2021-04-07

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską poświęconą historii społeczno-gospodarczej. Konkurs jest adresowany do osób, które obroniły prace magisterskie na polskich uczelniach w roku kalendarzowym 2020.

Centrum Pieniądza NBP jako placówka edukacyjno-wystawiennicza pragnie zachęcić studentów kierunków społecznych i humanistycznych do zgłębiania wiedzy, wnikliwej obserwacji i analizy życia gospodarczego i społecznego w ujęciu historycznym.

Kapituła konkursu, której przewodniczy prof. Wojciech Roszkowski, dokona oceny prac i zadecyduje o przyznaniu nagrody w wysokości 10 000 zł lub jednego bądź dwóch wyróżnień po 5000 zł.

Prace konkursowe można przesyłać do dnia 1 czerwca 2021 r.

Wyniki zostaną ogłoszone w IV kwartale 2021 r.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej http://www.cpnbp.pl/konkurs

cp_plakat_konkurs-2021.jpg