Strona: Konkurs fotograficzny Erasmus+ / Wydział Zarządzania

Konkurs fotograficzny Erasmus+

2020-09-19
, red.  Monika Stanisz, Anna Worosz

Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza beneficjentów programu Erasmus+, studentów i absolwentów do udziału w konkursie fotograficznym The Joy of Erasmus. Tematem nadsyłanych prac powinien być pobyt na studiach lub praktyce za granicą w ramach programu Erasmus+ pokazujący radość z poznawania świata, odmiennych kultur i zwyczajów. Każdy uczestnik może przesłać nie więcej niż cztery prace fotograficzne (w formacie JPG, format 2:3, minimalny rozmiar 2300 x 3500 pikseli, rozdzielczość 300dpi).

Termin nadsyłania prac: 9 października 2020 r.

Dla zwycięzców przewidziano dyplomy i atrakcyjne nagrody: kamerę GO PRO Hero 7 (miejsce pierwsze), głośnik bezprzewodowy JBL Flip (miejsce drugie), bezprzewodowe słuchawki JBL Tune (miejsce trzecie).

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne w aktualnościach na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej.