Strona: Konkurs fotograficzny dla uczestników programu Erasmus+ / Wydział Zarządzania

Konkurs fotograficzny dla uczestników programu Erasmus+

2019-12-31

Komisja Europejska ogłosiła konkurs adresowany do studentów i pracowników – pasjonatów fotografii, którzy udokumentowali na zdjęciach swoje Erasmusowe pobyty zagraniczne.

Od czasu jego powstania w 1987 r. Program Erasmus+ umożliwia coraz większej liczbie uczestników wyjazdy szkoleniowe, wzmacniając w ten sposób ich umiejętności i otwartość. Liczba osób, które skorzystały z programu Erasmus, to już 10 milionów (stan na 2019 r.).

Aby uczcić ten fakt i sukces ponad 30 lat realizacji programu, zespół Erasmus+ ogłasza rozpoczęcie konkursu fotograficznego. W ramach tego konkursu Erasmus+ chciałby uhonorować 10 milionów uczestników, zachęcając ich do spojrzenia w przeszłość i próbując zilustrować rzeczywistość i ewolucję programu od jego powstania.

Byli uczestnicy dowolnego z sektorów programu Erasmus+, którzy są zainteresowani udziałem w konkursie, są proszeni o wybranie i przesłanie do 13 stycznia 2020 r. jednego konkretnego zdjęcia wraz z krótkim tekstem, aby opisać swoje doświadczenia i wpływ, jaki program wywarł na ich życie. Organizatorzy zapraszają również uczestników poprzednich programów Erasmus+ (Comenius, Leonardo Da Vinci, Grundtvig, Młodzież w działaniu itp.)

Wybrane zdjęcia i opisy zostaną wyeksponowane w Sali Université Libre de Bruxelles (ULB) podczas uroczystej imprezy w dniach 28–29 stycznia 2020 r.

Pamiętajcie – prace można nadsyłać do 13 stycznia 2020 roku poprzez stronę: https://pr.easypromosapp.com/p/883663