Strona: Konferencja o wyzwaniach współczesnych ubezpieczeń / Wydział Zarządzania

Konferencja o wyzwaniach współczesnych ubezpieczeń

2019-04-10

W dniach 11-12 kwietnia 2019 roku Koło Naukowe Ubezpieczeń Politechniki Rzeszowskiej oraz Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości organizują Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową nt.: „Wyzwania współczesnych ubezpieczeń”. Początek debaty o godz. 9.00 w sali P24.

W sesjach tematycznych poruszone zostaną zagadnienia dotyczące ubezpieczeń majątkowych, osobowych, emerytalnych, podmiotów rynku ubezpieczeniowego, świadomości ubezpieczeniowej, a także wyzwań stojących przed rynkiem ubezpieczeń, w tym nowych technologii, rozwiązań produktowych i sprzedażowych.

Podczas wydarzenia zaplanowano także sesję, w której przedstawiciele rynku ubezpieczeń zaprezentują problemy i wyzwania rynku ubezpieczeń od strony praktycznej.