Strona: Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej

2024-01-19
Wybory

WYNIKI WYBORÓW DO KOLEGIUM ELEKTORÓW POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA

Komisja Wyborcza WZ podaje wyniki wyborów członków Kolegium Elektorów i przedstawicieli do wyborów członków Kolegium Elektorów, które odbyły się w dniu 18 stycznia 2024 r.:

w okręgu wyborczym nauczycieli akademickich, zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora Uczelni członkami Kolegium Elektorów zostali:

• Kmiotek Krystyna,
  • Lew Grzegorz,
  • Olejarz Tadeusz,
  • Ostasz Grzegorz,
  • Pomykała Marta,
  • Tereszkiewicz Krzysztof,
  • Woźniak Marian,
  • Zamoyski Grzegorz,
  • Zatwarnicka-Madura Beata,

w okręgu wyborczym nauczycieli akademickich z grupy pozostałych nauczycieli akademickich członkami Kolegium Elektorów zostali:

• Dobrzański Paweł,
  • Hall Hanna,
  • Rejman-Zientek Magdalena,
  • Wyrwa Dariusz,

w okręgu wyborczym pracowników naukowo-technicznych, inżynieryjno-technicznych i administracji wydziałowej przedstawicielami do II etapu wyborów członków Kolegium Elektorów zostali:

• Czajka Barbara,
  • Kuczera-Mróz Maria,