Strona: Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Zarządzania

Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej

2024-01-12

Szanowni Państwo,

w imieniu Komisji Wyborczej, powołanej z członków Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej, pragnę poinformować, iż zebrania wyborcze pracowników Wydziału Zarządzania w celu wyłonienia członków Kolegium Elektorów Politechniki Rzeszowskiej, odbędą się w dniu 18 stycznia 2024 r. (czwartek) w Sali S-3:

• o  godz. 9.00 – okręg wyborczy nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni,
  • o godz. 10.30 – okręg wyborczy nauczycieli akademickich z grupy pozostałych nauczycieli akademickich,
  • o godz. 12.00 – okręg wyborczy pracowników naukowo-technicznych, inżynieryjno-technicznych i administracji wydziałowej.

W załączeniu ogłoszenie wyborcze Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej.

dr hab. Eugeniusz Moczuk prof. PRz
Przewodniczący Komisji Wyborczej WZ"