Strona: Komunikat dotyczący terminu obron prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Komunikat dotyczący terminu obron prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania

2020-06-04

Informujemy, że obrony prac dyplomowych na Wydziale Zarządzania odbywać się będą w formie stacjonarnej w dniach od 29 czerwca do 3 lipca.

Będzie też w tym terminie możliwość obrony zdalnej pracy dyplomowej danego studenta po uprzednim złożeniu przez niego umotywowanego wniosku do dziekana Wydziału Zarządzania i uzyskaniu zgody od dziekana WZ.

Równocześnie informujemy, że dziekan WZ dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz na wniosek studentów i promotorów wyznaczył dodatkowy (wcześniejszy) termin obron prac dyplomowych na dni 22-26 czerwca br.