Strona: Komunikat dotyczący odbioru informacji wysyłanych drogą mailową / Wydział Zarządzania

Komunikat dotyczący odbioru informacji wysyłanych drogą mailową

2020-03-17
fot. Arkadiusz Surowiec

Uwaga studenci Wydziału Zarządzania –otrzymaliśmy sygnały od wykładowców prowadzących zajęcia, którzy przekazują Państwu materiały do zajęć dydaktycznych drogą mailową, że wystąpiły nieliczne sytuacje, iż informacje od wykładowców nie trafiły do Państwa studenckiej skrzynki pocztowej, a znalazły się w spamie. Prosimy więc o sprawdzanie nie tylko studenckich skrzynek odbiorczych, ale i skrzynek spam.