Strona: Kolejne spotkanie na WZ w ramach „Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” / Wydział Zarządzania

2024-05-20
, red.  Kinga Oszust, Sławomir Stec
Spotkanie na Wydziale Zarządzania w ramach „Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”,

15 maja 2024 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyło się spotkanie w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika.

O spotkaniu

Tematem spotkania były media społecznościowe, które odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym. Uczestnicy mieli okazję poznać strategie marketingowe, etykę korzystania z social mediów oraz narzędzia wspierające skuteczną komunikację online. Zajęcia poprowadziła mgr Kinga Oszust, asystentka w Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania.

Podczas spotkania uczniowie mieli również okazję dowiedzieć się więcej na temat Wydziału Zarządzania. Informacje na temat funkcjonowania wydziału, kierunków kształcenia oraz kół naukowych przekazały dr Monika Pasternak-Malicka i dr Agnieszka Zielińska.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz aktywny udział w dyskusjach. Spotkanie było cenną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.