Strona: Kolejne spotkania na WZ w ramach „Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” / Wydział Zarządzania

2024-01-03
, red.  Kinga Oszust; Jadwiga Nycz-Wróbel
Spotkania w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”,

W dniach 7 i 11 grudnia 2023r. w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbyły się spotkania z Uczniami Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowego w Rzeszowie.

O spotkaniach

W trakcie spotkań poruszono szeroką gamę tematów związanych z social mediami, które odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym społeczeństwie cyfrowym. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat strategii marketingowych, etyki korzystania z mediów społecznościowych, a także narzędzi wspierających skuteczną komunikację online.

Zajęcia poprowadziła mgr Kinga Oszust, asystent w Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie oraz aktywny udział w dyskusjach.