Strona: Kolaż Kół Naukowych / Wydział Zarządzania

, red.  Martyna Chuchla
Kolaż Kół Naukowych 2022

Kolaż Kół

17 listopada 2022 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Studenta, który jest świętem wszystkich żaków, zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką na uczelniach wyższych, jak i tych, którzy w niedalekiej przyszłości zaczną pisać tytuł magistra przed nazwiskiem.

Na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza ten dzień jest związany z niezwykłym wydarzeniem, jakim jest Kolaż Kół Naukowych, który organizowany jest przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej. Wydarzenie to jest traktowane jako możliwość zaprezentowania społeczności akademickiej przestrzeni naukowej, w której dane koło oferuje rozwój pasji i zainteresowań.

Cel wydarzenia

Celem eventu było zainspirowanie studentów do zaangażowania się w działalność naukową poza obowiązkowymi zajęciami na uczelni, dzięki czemu będą mogli zdobywać wiedzę w sposób praktyczny, aby później w prosty sposób wykorzystać ją w swojej pracy zawodowej.

Uczestnicy

W tegorocznej, szóstej edycji Kolażu Kół Naukowych (2022), wzięło udział aż 33 Koła Naukowe i Organizacje Studenckie, w tym 10 z Wydziału Zarządzania. Były to następujące koła:

Event cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów, którzy byli głównymi odbiorcami wydarzenia, ale również wśród pracowników Uczelni. Godne uwagi jest również zaangażowanie Kół Naukowych, które tak licznie promują swoją działalność naukową.