Strona: Jubileusz 45-lecia Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni / Wydział Zarządzania

2024-10-14
, red.  Hanna Sommer, Sławomir Stec

27 września 2024 roku Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich (WDiOM) Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni obchodził 45-lecie swojego istnienia. WDiOM jest kluczową jednostką edukacyjną, której misją jest kształcenie przyszłych oficerów i specjalistów Marynarki Wojennej RP w zakresie dowodzenia oraz planowania operacji morskich.

Rocznica powołania Wydziału była doskonałą okazją dla uznania wieloletniej pracy wykładowców i kadry, a także wspólnego spotkania absolwentów i przyjaciół wydziału.

Z okazji Jubileuszu WDiOM Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Władze jednostki zaprosiły do uczestnictwa w uroczystościach przedstawicielkę Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej – dr Hannę Sommer, którą w trakcie wydarzenia wyróżniono za dotychczasową współpracę oraz wspólnie zrealizowane projekty, a także profesjonalizm, zaangażowanie oraz otwartość.

Jubileusz był okazją do refleksji nad bogatą historią WDiOM, jego osiągnięciami oraz rolą, jaką odgrywa w zapewnieniu bezpieczeństwa morskiego Polski.