Strona: Jeszcze można zgłaszać się do IV edycji programu Top Young 100! / Wydział Zarządzania

Jeszcze można zgłaszać się do IV edycji programu Top Young 100!

2021-02-24
, red.  Kornelia Osieczko, Piotr Cyrek

Drodzy studenci. Zapraszamy Was do zgłoszenia się do IV edycji programu Top Young 100, w którym będziecie mieli szansę przez rok rozwijać się pod okiem osobistego mentora – menedżera z branży TSL oraz szeroko pojętego łańcucha dostaw oraz będziecie próbowali swoich sił rozwiązując realne problemy biznesowe naszych partnerów. Udział w projekcie oprócz rozwijania kompetencji ściśle powiązanych z pracą w obszarze łańcucha dostaw, zakupach i produkcji stwarza szansę na rozwinięcie kompetencji miękkich poprzez doskonalenie umiejętności pracy w zespole i wychodzenie z własnej strefy komfortu w celu zdobycia jak najcenniejszych doświadczeń.

Program Top Young 100 tworzony jest przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu budowę wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych na skale Europy poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów na rynku zawodowym. Program jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania które dają im możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności praktycznych. TOP Young 100 został tak zaprojektowany, aby przynieść korzyści wszystkim tworzącym go środowiskom - biznesowemu, akademickiemu oraz studentom.

Program Top Young 100 jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw. Dla studentów udział w projekcie daje szansę zdobycia cennego doświadczenia w środowisku biznesowym i naukowym.Jeżeli chcecie wykorzystać umiejętności i wiedzę w praktyce, wziąć udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, rozwiązywać prawdziwe problemy biznesowe oraz zdobyć staż lub pracę, to zgłaszajcie się już dziś!

Rekrutacja do IV edycji Programu trwa do 17.03.2021 roku.

Więcej informacji na stronie: https://topyoung100.pl

Najbliższe webinaria informacyjne:·

• 04.03.2021 r., godz. 18:00 – IV webinarium informacyjne dla kandydatów (podczas 30-minutowego spotkania studenci będą mogli usłyszeć, na czym dokładnie polega program, dowiedzieć się szczegółów bezpośrednio od członków biura projektu).·
  • 09.03.2021 r., godz. 17:00 – webinarium z Zarządem PSML oraz członkami Zespołu Koordynującego – spotkanie dla wszystkich kandydatów.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/95037400260?pwd=NzNtNUZWZDBObk9pb05EajlmLzNVQT09#success

Zgłoszenia I etap rekrutacji – drogą mailową: k.osieczko@prz.edu.pl