Strona: Iwona Wojciechowska powołana na członka Komitetu Eksperckiego Sektorowej Rady / Wydział Zarządzania

Iwona Wojciechowska powołana na członka Komitetu Eksperckiego Sektorowej Rady

2020-11-26
, red.  Piotr Cyrek
mgr Iwona Wojciechowska

Informujemy, że mgr Iwona Wojciechowska (Katedra Marketingu, Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej), certyfikowany trener, doradca, coach (Noble Manhattan Coaching, International Institute of Coaching&Mentoring), koordynator Zespołu ds. komunikacji z otoczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej oraz HR Polska została powołana na członka Komitetu Eksperckiego Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

Rada ta jest jedną z 17 branżowych rad działających pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. To jeden z kilkunastu projektów realizowanych dla różnych sektorów gospodarki w ramach „Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, wdrażanego przez PARP.

W skład Komitetu Eksperckiego powołano 8 niezależnych specjalistów, którzy merytorycznie wspierają działania Rady poprzez uczestnictwo w pracach grup roboczych w wybranych obszarach.