Strona: IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Wyzwania współczesnych ubezpieczeń” / Wydział Zarządzania

2022-03-30
, red.  Joanna Czupich
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. Joanna Czupich

W czwartek, 7.04.2022 r., odbędzie się IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Wyzwania współczesnych ubezpieczeń”. Tegoroczna edycja będzie miała formę zdalną i odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams.

Organizatorzy

Konferencja jest współorganizowana przez Koło Naukowe Ubezpieczeń Politechniki Rzeszowskiej (KNU), działające przy Zakładzie Finansów Bankowości i Rachunkowości (ZFBiR) oraz Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Opiekunami koła są dr Robert Dankiewicz i dr Anna Ostrowska-Dankiewicz.

Odbiorcy

Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy studenci, praktycy oraz entuzjaści ubezpieczeń, a także przedstawiciele świata biznesu.

Tematyka

W ramach prowadzonych dyskusji poruszona zostanie m.in. problematyka dotycząca:

• ubezpieczeń w procesach zarządzania ryzykiem,
  • ubezpieczeń osobowych i majątkowych,
  • ochrony prawa konsumentów na rynku ubezpieczeniowym,
  • innowacji w ubezpieczeniach,
  • nowoczesnych technologii w kontekście rynku i sprzedaży ubezpieczeń,
  • tendencji na polskim oraz światowym rynku ubezpieczeń gospodarczych.

Ze szczegółami dotyczącymi wydarzenia można się zapoznać na jego stronie.