Strona: IV Konferencja Metodyczna z Cyklu "Oblicza Zarządzania" / Wydział Zarządzania

IV Konferencja Metodyczna z Cyklu "Oblicza Zarządzania"

2022-11-24
, red.  Sławomir Stec, Krzysztof Kud
Konferencja Oblicza Zarządzania

25 listopada 2022 roku Liga Ochrony Przyrody, Okręg Podkarpacki w Rzeszowie oraz Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza organizują IV Konferencję Metodyczną z Cyklu „Oblicza Zarządzania” pt.: „Energia we współczesnym Świecie. Edukacja w zarządzaniu konsumpcją zrównoważoną”.

Cel konferencji

Celem konferencji jest wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji. Dodatkowo, zamiarem Organizatorów jest przekazanie nauczycielom najnowszej wiedzy odnośnie bezpieczeństwa energetycznego, poszanowania zasobów energii oraz gospodarowania nimi w kontekście zrównoważonej konsumpcji. Ponadto, nauczyciele będą mieli możliwość zapoznania się z wybranymi metodami aktywizującymi w odniesieniu do zrównoważonej konsumpcji i poszanowania energii.

Patronat

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Pani Małgorzata Rauch - Podkarpacki Kurator Oświaty. Kierownikiem naukowym i merytorycznym Konferencji jest Pan dr hab. inż. Krzysztof Kud, prof. PRz.

Szczegółowy program Konferencji znajduje się na stronie LOP.