Strona: Immatrykulacja – studia stacjonarne / Wydział Zarządzania

Immatrykulacja – studia stacjonarne

2020-09-22

Serdecznie zapraszamy studentów, którzy rozpoczynają I rok studiów stacjonarnych na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza do udziału w ceremonii immatrykulacji.

W trakcie przyjęcia do grona społeczności akademickiej złożycie Państwo uroczyste ślubowanie, spotkacie się z władzami dziekańskimi Wydziału oraz otrzymacie podstawowe informacje dotyczące organizacji roku akademickiego i życia studenckiego.

Immatrykulacja odbędzie się w dniach 1 i 2 października br. w salach wykładowych Wydziału Zarządzania w budynku S. Każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania własnej maseczki ochronnej lub przyłbicy oraz przyborów do pisania. W budynku obowiązuje noszenie maseczki lub przyłbicy zakrywającej usta i nos.

Harmonogram spotkań:

• Studia stacjonarne I stopnia na kierunku finanse i rachunkowość: 1 października, godz. 8:30, sala S1.
  • Studia stacjonarne II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość: 1 października, godz. 10:00, sala S1.
  • Studia stacjonarne I stopnia na kierunku zarządzanie: 1 października, godz. 11:30, sala S1.
  • Studia stacjonarne II stopnia na kierunku zarządzanie: 1 października, godz. 13:00, sala S1.
  • Studia stacjonarne I stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne: 2 października, godz. 8:30, sala S1.
  • Studia stacjonarne II stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne: 2 października, godz. 10:00, sala S1.
  • Studia stacjonarne I stopnia na kierunku logistyka: 2 października, godz. 11:30, sala S1.
  • Studia stacjonarne I stopnia na kierunku zarządzanie w sporcie: 2 października, godz. 13:00, sala S1.

Sala wykładowa S1 znajduje się na parterze budynku S.

Po zatwierdzeniu ślubowania na koncie studenta w systemie USOS, możliwy jest odbiór legitymacji w sali S3, która znajduje się na I piętrze.

Prosimy o przybycie na uroczystość nie wcześniej niż 10 minut przed zaplanowanym terminem spotkania. Po wejściu do budynku prosimy o dezynfekcję dłoni.

Serdecznie zapraszamy!