Strona: Immatrykulacja studentów niestacjonarnych I roku Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Immatrykulacja studentów niestacjonarnych I roku Wydziału Zarządzania

2019-10-07
, red.  Piotr Cyrek

W sobotę, 5 października 2019 r., odbyła się immatrykulacja studentów niestacjonarnych I roku Wydziału Zarządzania. O godz. 9.15 stawili się studenci II stopnia, a o godz. 10.00 studenci I stopnia kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka, zarządzanie.

Z nowo zaczynającymi zajęcia na Wydziale Zarządzania spotkali się dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz i prodziekan ds. kształcenia dr inż. Marek Magniszewski.

W swym krótkim wystąpieniu dziekan WZ dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz podkreślał, że wita nowych studentów, którzy są najważniejsi, bo przecież gdyby ich nie było, to nie byłoby ani Wydziału, ani Uczelni. Życzył im wielu sukcesów w nauce, udanego pobytu na Wydziale i przypominał, że czas studiów jest pięknych czasem w życiu każdego człowieka.

Po odebraniu przez dziekana od studentów ślubowania prodziekan Marek Magniszewski przedstawił bieżące sprawy organizacyjne. Dokonano również wyboru starostów na poszczególnych kierunkach, a następnie osoby zaczynające edukację na Wydziale Zarządzania w dziekanacie dopełniły formalności i udały się na kolejne – przewidziane w rozkładzie zajęć – ćwiczenia i wykłady.