Strona: Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania

2019-09-30
, red.  Piotr Cyrek/ fot. Arkadiusz Surowiec

W poniedziałek 30 września 2019 r. w sali wykładowej S-1 w Budynku Wydziału Zarządzania o godz. 9.00 rozpoczęła się ważna dla Wydziału, jak i dla naszych studentów uroczystość – immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania.

Znajdujących się na sali przywitał obecny dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, który odebrał od nowych studentów ślubowanie, a następnie przedstawił zebranym nowe władze dziekańskie, które będą kierować Wydziałem od 1 października 2019 r.: dziekana Wydziału Zarządzania dra hab. Marcina Jurgilewicza, prof. PRz, prodziekana ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dra Mariusza Ruszla, prodziekana ds. kształcenia dra inż. Marka Magniszewskiego.

Nowy dziekan – dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz w swym inauguracyjnym wystąpieniu do studentów stwierdził m.in., że życzy wszystkim rozpoczynającym naukę na Wydziale Zarządzania, by w swoim życiu i działalności na Politechnice kierowali się zasadami: życzliwości, lojalności i szacunku do drugiego człowieka, pogratulował im wyboru Wydziału Zarządzania jako miejsca studiów i zasygnalizował, że na pewno czas na Wydziale nie będzie czasem straconym i przyniesie im wiele korzyści.

Następnie nowy prodziekan ds. kształcenia dr inż. Marek Magniszewski zapoznał nowych studentów z licznymi informacjami organizacyjnymi. Swoje komunikaty przekazali także przedstawiciele Legii Akademickiej, Studium Języków Obcych i Centrum Fizjoterapii i Sportu oraz przedstawiciele Samorządu Studenckiego.

Po spotkaniu z władzami Wydziału nowi studenci wypełnili stosowne dokumenty w dziekanatach i odebrali legitymacje studenckie.