Strona: Uroczyste immatrykulacje pierwszych roczników / Wydział Zarządzania

Uroczyste immatrykulacje pierwszych roczników

2022-10-01
, red.  Iwona Oleniuch, fot. Arkadiusz Surowiec
Studenci pierwszych roczników z władzami i wykładowcami WZ, fot. Arkadiusz Surowiec

W ostatnim dniu września i pierwszym dniu października 2022 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się uroczyste immatrykulacje nowych roczników studentów z wszystkich kierunków studiów I i II stopnia realizowanych na WZ:

• bezpieczeństwo wewnętrzne,
  • logistyka,
  • finanse i rachunkowość,
  • zarządzanie.

Studenci studiów stacjonarnych spotkali się z władzami wydziału stacjonarnie w piątek, w budynku S, studenci studiów niestacjonarnych zaś w sobotę, podczas pierwszego zjazdu wykładowego w trybie zdalnym.

Informacje od dziekanów

Studentów przywitali prodziekani Wydziału Zarządzania ds. kształcenia, dr Justyna Stecko i dr inż. Paweł Dobrzański,  przed którymi złożyli oni ślubowanie, będące aktem nabycia praw studenta (aby móc odebrać w dziekanacie legitymację studencką należy zatwierdzić tekst ślubowania w systemie USOS).

Informacje o uczelni i wydziale

Prodziekani wprowadzili studentów pierwszych roczników w tajniki życia Politechniki Rzeszowskiej, opowiedzieli o strukturze Wydziału Zarządzania, zasadach pracy dziekanatów i jednostek organizacyjnych oraz o kompetencjach władz, tak by młodzi ludzie jak najłatwiej i najszybciej w pełni „zadomowili się” w naszej społeczności.

Opiekunowie roczników

Studenci poznali też nazwiska opiekunów swoich roczników na poszczególnych kierunkach:

bezpieczeństwo wewnętrzne – mgr Ewa Pondel,
logistyka – mgr Paweł Bełch,
finanse i rachunkowość – dr Monika Pasternak-Malicka,
zarządzanie – dr hab. Bogusław Bembenek, prof. PRz.

Aktywność studencka

Członkowie Wydziałowego Samorządu Studenckiego przedstawili nowym koleżankom i kolegom możliwości rozwoju w kołach naukowych i szeroką paletę aktywności pozanaukowych.

Szkolenie biblioteczne

W piątek, 30 września 2022 r. studenci studiów stacjonarnych mogli odbyć szkolenie biblioteczne i zapoznać się z zasobami drukowanymi i cyfrowymi biblioteki naszej uczelni.

Witamy w gronie studentów

Wszystkich rozpoczynających naukę na Wydziale Zarządzania jeszcze raz serdecznie witamy i życzymy satysfakcji ze studiowania na naszych kierunkach oraz wykorzystania w pełni tego wyjątkowego czasu, jakim jest okres studiów.