Strona: III webinar na temat programu Top Young 100 / Wydział Zarządzania

2022-01-11
, red.  K. Osieczko-Potoczna, I. Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu

W kwietniu 2022 r. rozpocznie się piąta edycja programu rozwojowego Top Young 100 dla studentów kierunków związanych z analizą i zarządzaniem w biznesie, łańcuchem dostaw, zarządzaniem i inżynierią produkcji, analityką gospodarczą, automatyką i robotyką. Rekrutacja do programu rusza w środę 19 stycznia.

Webinar informacyjny

Studenci zainteresowani udziałem w programie mogą uzyskać więcej informacji podczas webinaru, który odbędzie się w środę, 12 stycznia o godzinie 18:30 na platformie Zoom. Jest to ostatni moment, aby rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące kwestii związanych z naborem i uczestnictwem w programie przed początkiem rekrutacji.

Na spotkanie można się zalogować korzystając z poniższego linku:

O programie w pigułce

Program jest realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów i zrzesza studentów z całej Polski w trwającej cały rok inicjatywie. Oferuje szkolenia z zakresu umiejętności twardych i miękkich, zapewnia mentoring doświadczonych przedstawicieli przedsiębiorstw, a także daje możliwość realnego wpływu na pracę organizacji poprzez realizację konkretnych wyzwań. Rekrutacja jest kilkuetapowa. Pierwszy etap odbywa się na uczelni macierzystej kandydata i jest prowadzony przez opiekuna akademickiego programu. Na Politechnice Rzeszowskiej jest to mgr inż. Kornelia Osieczko-Potoczna z Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania.

Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej V edycji programu.