Strona: III Seminarium Naukowe Zakładu Zarządzania Projektami / Wydział Zarządzania

III Seminarium Naukowe Zakładu Zarządzania Projektami

2024-10-15
, red.  Magdalena Inglot, Sławomir Stec
III Seminarium Naukowe Zakładu Zarządzania Projektami,

Zakład Zarządzania Projektami Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza na III Seminarium Naukowe Zakładu.

O seminarium

Celem organizowanego seminarium jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy, dzielenia się doświadczeniami oraz dyskusji. Organizatorzy zachęcają do udziału szczególnie pracowników naukowych, doktorantów oraz pasjonatów nauki z dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości.

Wydarzenie będzie podzielone na 3 panele:

• prezentacja koncepcji doktoratów,
  • prezentacja koncepcji habilitacji,
  • prezentacja badań pohabilitacyjnych.

Warunki udziału

Udział w Seminarium jest bezpłatny. Formy uczestnictwa:

• czynne: wystąpienie z prezentacją w czasie Seminarium,
  • bierne: bycie słuchaczem podczas wydarzenia.

Bierny udział nie wymaga rejestracji, natomiast chęć wystąpienia z własną prezentacją należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny. Informujemy, że zgłoszenia będą przyjmowane do 31.10.2024 r. Ilość miejsc jest ograniczona — decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie rozpocznie się 07.11.2024 r. o godzinie 10:00 w sali Rady Wydziału (budynek S, Wydział Zarządzania).

W celu umożliwienia uczestnictwa wszystkim zainteresowanym wprowadzamy formułę hybrydową.

Serdecznie zapraszamy do udziału!