Strona: III Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt.: „Współczesny biznes - strategie i perspektywy rozwoju" / Wydział Zarządzania

2023-06-27
, red.  Klaudia Stępień, Sławomir Stec
III Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt.: „Współczesny biznes - strategie i perspektywy rozwoju”

Studenckie Koło Naukowe IAESTE Politechnika Rzeszowska serdecznie zaprasza na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową pt.: „Współczesny biznes - strategie i perspektywy rozwoju".

Konferencja odbędzie się w dniu 29 czerwca 2023 r. o godzinie 10.00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams, a samo wydarzenie będzie stanowić forum wymiany doświadczeń, naukowych pasji i wiedzy z zakresu:

• zarządzanie przedsiębiorstwem w dobie po pandemii – szanse, zagrożenia, wyzwania,
  • innowacyjność w prowadzeniu działalności,
  • zarządzanie finansami, w tym zarządzanie kosztami w aspekcie nowoczesnych rozwiązań,
  • zarządzanie kapitałem intelektualnym,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • zarządzanie ryzykiem – normy, metody, instrumenty,
  • zarządzanie relacjami z klientami – wyzwania, strategie, systemy,
  • zarządzanie jakością,
  • employer branding,
  • innowacyjne metody produkcji,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu,
  • logistyka,
  • procesy i projekty w przedsiębiorstwie,
  • zarządzanie współczesnym portfelem inwestycyjnym,
  • systemy teleinformatyczne w przedsiębiorstwie.

Szczegółowe informacje oraz link do zapisu na Konferencję dostępne są na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!