Strona: III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wyzwania zarządzania w XXI wieku” / Wydział Zarządzania

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wyzwania zarządzania w XXI wieku”

2023-01-18
, red.  Dawid Węglowski
III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wyzwania zarządzania w XXI wieku”,
Studenckie Koło Naukowe IAESTE Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na III Ogólnopolską Konferencję Naukową „Wyzwania zarządzania w XXI wieku”.

Termin i miejsce konferencji

Konferencja rozpocznie się 09.02.2023 r. o godzinie 10:00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams.

Tematyka konferencji

Wydarzenie będzie stanowić forum wymiany doświadczeń, naukowych pasji i wiedzy z zakresu zagadnień takich jak:
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem w dobie po pandemii - szanse, zagrożenia, wyzwania,
  • Zarządzanie finansami, w tym zarządzanie kosztami w aspekcie nowoczesnych rozwiązań,
  • Zarządzanie wartością firmy,
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Zarządzanie ryzykiem,
  • Zarządzanie relacjami z klientami,
  • Zarządzanie jakością,
  • Systemy informatyczne w zarządzaniu.
Szczegółowe informacje oraz link do zapisywania się na Konferencję można znaleźć w social media
Serdecznie zapraszamy do udziału!