Strona: Konferencja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów / Wydział Zarządzania

Konferencja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów

2023-04-25
, red.  Kinga Dębska, Sławomir Stec
III International Seminar 'Current Issues' in Economics, Management and Engineering,

W czwartek, 27 kwietnia 2023 r. odbędzie się III edycja międzynarodowej konferencji „International Seminar ‘Current Issues’ in Economics, Management and Engineering”.

Cel konferencji

Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy uczestników, wymiana doświadczeń i poglądów na forum międzynarodowym oraz wzmocnienie relacji partnerskich. Jednym z głównych tematów tegorocznych dyskusji będą wyzwania z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania, psychologii oraz szeroko rozumianych nauk inżynieryjno-technicznych.

Zasady uczestnictwa

Wydarzenie odbędzie się w formule online na platformie MS Teams. Kod do zespołu seminaryjnego: cmb7yiu (bezpośredni link). Językiem konferencji będzie język angielski.

Regulamin wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej.

Organizator

Seminarium organizowane jest przez Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów (SKNME), działające przy Zakładzie Ekonomii na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej którego opiekunem merytorycznym jest dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz. Wydarzenie wspierane jest przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail.