Strona: II Ogólnopolskie Seminarium Naukowe "Wyzwania logistyki wobec zagrożeń współczesnego świata" / Wydział Zarządzania

2022-01-18
, red.  Paulina Bednarska
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. P. Bednarska

Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON”, działające przy Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, zaprasza do udziału w II Ogólnopolskim Seminarium Naukowym "Wyzwania logistyki wobec zagrożeń współczesnego świata".

Wydarzenie odbędzie się 28 stycznia 2022 r. na platformie MS Teams, w godzinach 17:00 – 20:00.

Kod zespołu: qedz39o.

Zakres tematyczny

Tematyka seminarium obejmuje takie obszary badawcze jak:

• logistyka a pandemia COVID-19,
  • zastosowanie sztucznej inteligencji w logistyce XXI wieku,
  • nowoczesne technologie dla logistyki jutra,
  • założenia i obecne etapy wdrażania rozwiązań autonomicznych w logistyce,
  • automatyzacja procesów logistycznych,
  • zielona logistyka.

Formy udziału w wydarzeniu

Udział, zarówno czynny jak i bierny jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestnictwa czynnego przyjmowane są do 22 stycznia 2022 r. w formularzu rejestracyjnym.

W ramach seminarium odbędzie się sesja posterowa.
Postery można wysyłać do 24 stycznia 2022 r. na adres e-mail.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! O udziale czynnym decydować będzie Komitet Naukowy.

Strona wydarzenia na Facebook’u

Regulamin wydarzenia

Kontakt z organizatorami drogą e-mailową